Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KRZYSZTOF TUREK W JAWORZE

Utworzony przez Teresa, 28 września 2012 r. o 13:44
Sprzedawca mc-a napisał:
Jakie wejście taki dyrektor!
ŻAŁOSNA OPINIA,TYM BARDZIEJ ŻAŁOSNY PODPIS "SPRZEDAWCA M-CA" TYLKO ŻE NIKT ZE SKRÓTU M-CA (CHODZI TU O SKRÓT NAZWY MIASTA) TEGO NIE NAPISAŁ. SZKODA ŻE KTOŚ KTO WYSTAWIŁ TAK GŁUPIĄ OPINIĘ NIE MA ODWAGI SIĘ POD TYM PODPISAĆ IMIENNIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
?????????? napisał:
ŻAŁOSNA OPINIA,TYM BARDZIEJ ŻAŁOSNY PODPIS "SPRZEDAWCA M-CA" TYLKO ŻE NIKT ZE SKRÓTU M-CA (CHODZI TU O SKRÓT NAZWY MIASTA) TEGO NIE NAPISAŁ. SZKODA ŻE KTOŚ KTO WYSTAWIŁ TAK GŁUPIĄ OPINIĘ NIE MA ODWAGI SIĘ POD TYM PODPISAĆ IMIENNIE.
A dziwi się Pan, Pani? Za szczerość płaci sie stanowiskiem.. Nikt sie nie podpisuje imiennie zwłaszcza za szczerość. Gdyby ten nowy dyrektor był w porządku, wiele osób by sie podpisało po opiniamii na jego temat. Dziwię się, że nikt go nie pochwalił jeszcze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja.On nie jest w porządku!Ale takie jest jego zadanie-ma być "świnią".Za to płaci mu szef który sam chce uchodzić za 'świetego".Jest nowy,nikogo nie zna w firmie i nie zależy mu na dobrej opini wśród pracowników.Sam ma o nas złą opinię,ale ktoś go w ten sposób do nas nastawił.Mam tylko nadzieję że się do nas przekona bo jesteśmy naprawdę fajnymi ludżmi i dobrymi,solidnymi pracownikami.Jeśli chodzi o opinię o nim to za wcześnie jeszcze na wydawanie osądów,zobaczymy za kilka miesiecy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda.Włazi szefostwu w tyłki bez wazeliny i musi się pokazać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obcy napisał:
Uwaga dla właścicieli -Wasz nowy narybek z meblohutru dostaje odsyp z firm za wprowadzenie ich do Jawora. Zwróćcie na to uwagę. [/quote] [quote name='obcy' timestamp='1354540728' post='704184'] Uwaga dla właścicieli -Wasz nowy narybek z meblohutru dostaje odsyp z firm za wprowadzenie ich do Jawora. Zwróćcie na to uwagę.
jak zazdrościsz to i ty kogoś wprowadż do też dostaniesz odsyp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://demotywatory.pl/4024894/A-Ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Kary w Meblohurcie to właśnie wymysł Turka.Współczuję Wam i cieszę się że u nas już go nie ma.
nie płacz, może wróci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) napisał:
http://demotywatory.pl/4024894/A-Ty
Zajefajne i prawdziwe. Może da to szefostwu do myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pracuję w Jaworze , nie miałam bezpośredniego kontaktu z tym "człowiekiem" (K>T>) ale tyle o nim słyszę a teraz czytam, że ....... eh. Tak mają rację ci którzy mówią , ze bierze odsyp za wprowadzanie nowych producentów na sklepy. Nie trzeba być filozofem wystarczy popatrzeć jakie to są meble . Niektóre poprostu nie nadają się do sprzedarzy ale to nie mój problem raczej właściciela bo na badziewiu nie da się zarobić. Szkoda , że firma która miała już swoją jakąś renomę zatrudnia człowieka który na sprzedaży może się zna ale raczej tej bazarowej. Niestety ten sam człowiek ma pretensje do ludzi , że te same meble się nie sprzedają nie ma utargu itd......... i nie będzie. A co najważniejsze trzeba powiedzieć , że ten człowiek na każdym kroku łamie prawa pracownika , ludzie na sklepach są na skraju wytrzymałości fizycznej i psychicznej. Mam ochotę zatrudnić się na którymś sklepie i bardzo mocno go ugryźć ale co się odwlecze to nie uciecze .... jeszcze trochę poczekam muszę znaleźć jeszcze trochę spraw i osób które pomogą mi w pewnych kwestiach . A wtedy postaram się o spotkanie z tym "panem" (celowo z małej litery) i się mu przedstawię a sprawa skończy się w sądzie. Alert dla szefów salonów meblowych .... ten człowiek pomału będzie "podtruwał " wasze sklepy .... az stracicie to co najcenniejsze w branży.... zaufanie klientów bo złe wieści roznoszą się najszybciej.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już nie są żarty tylko już można zgłosić sprawę w prokuraturze o popełnienie przestępstw na pracownikach przez pana Turka, Ciekawe czy chciałby aby jego rodzinę ktoś tak nękał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że on sam nie wie czego chce , choć nie....jedyne czego chce to pieniądze. I idzie po ta kasę po trupach ludzi. Jego niezrównoważona osobowość ma wpływ na pracujących z nim ludźmi....czubka własnego nosa nie widzi i dlatego tym bardziej go będzie bolało to jak potknie się o własne przekręty i bezprawne działanie..... !!! Mam tylko nadzieję , że przy tym nie ucierpią niewinne osoby ale jak znam polską rzeczywistość bedzie inaczej. Boże widzisz i niegrzmisz........Jak ten człowiek może na siebie patrzec?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Turek to kolejnu wynalazek Jawora, poklepywany, wychwalany, stawiany ponad wszystkimi przez szefostwo. Uważam że jest tak samo zabawny jak jego popszednik Brodawka - obaj zaczynali prace od doszukiwania się winy w pracownikach, zasypywania ich tabelkami, raportami, poleceniami wykonanymi najlepiej na wczoraj pod grożbą kary. Doprowadziło to do tego że pracownik zamiast zająć się klijentem, musi siedzieć w dokumentach bo przecież nikomu się nie przelewa. Zabawny jest też fakt że pracownicy którzy są w firmie kilka-kilkanaście lat, w oczach Turka prawie wszystko robią żle skutecznie dając im to do zrozumienia. Ludzie dzięki którym firma w bardzo dużym stopniu z małej, stała się siecią sklepów, a ŻAŁOSNE jest to, że szefostwo na to pozwala najwyrażniej się z tym zgadzając. Skutecznie wytykacie nam nasze błache często błędy a jednocześnie nie macie jaj by się przyznać do swoich fundamentalnych. Sytuacja do której doprowadza Turek za przyzwoleniem szef...dla nas jest DEMOTYWUJĄCA i nie wnosi nic dobrego, a chyba nie o to chodzi. Jak do tej pory, z punktu widzenia pracownika Turek nie zrobił nic, co podniosłoby nasze utargi, nie pomógł nam w rozwiązaniu podstawowych problemów, krótko mówiąc nie pomaga w niczym. Jego praca w moich oczach ogranicza się do dyspozycij typu: zadzwoń, załatw, nie interesuje mnie jak to zrobisz itp. Więc musimy radzić sobie sami a on ma rączki czyste i zawsze może powiedzieć że on się tym nie zajmował. Towary zamawaiane przez niego też ''furory'' nie zrobiły a są tez takie, które sądze że pomieszkają z nami. Mam nadzieję że jego też zacznie ktoś rozliczać. Narazie skupił się na porządkach i wydawaniu pieniędzy firmowych na remonty, dekoracje itp.(zajęcie godne dyrekora) Ciekawe dlaczego nie był taki rozrzutny w poprzedniej firmie. Tam sądząc po wyglądzie sklepów (z małymi wyjątkami oczywiście), jego remonty ograniczyły się na pobieleniu ścian farbą śnieżką. Jego pogardliwy, często obrażliwy sposób w jaki traktuje ludzi przekreśla go w moich oczach jako człowieka tym bardziej dyrektora i mam nadzieje że podzieli losy Brodawki zanim szybko popsuje wszystko to, na co ludzie pracowali latami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan " t." jest namiastką dyrektora. Człowiek z takimi problemami i kompleksami nie powinien pracować z ludżmi. Ten człowiek mobinguje pracowników - byłam świadkiem jak kazał pracownikowi na sklepie odśnieżać teren podczas gdy z nieba padały "potężne" płaty śniegu. Pan t.k tak był zaabsorbowany wydawaniem kolejnych poleceń i pokazywaniem swojej wyższości nad pracownikami ( co raczej wyglądało na znęcanie się nad nimi,) że nie zwrócił uwagi na to , że ktoś za nim chodzi i się mu bacznie przygląda . Oczywiście kolejny raz doszły mnie słuchy o zastraszaniu i poniżaniu publicznie pracowników i o bezprawnym karaniu. W tym tygodniu będę miała okazję być w kolejnym sklepie Jawor . Może nawet będe odwiedzała go codziennie i może ponownie zobaczę Pan T. w akcji to tylko albo az - kolejne dowody przeciw niemu. Oczywiście apeluje do właścicieli firmy , żeby uważniej przyglądneli się pracy pana T. bo zdaje się , że kręci wami jak się da i nie tylko wami . Chyba , że rzeczywiście miał odwalić czarną robotę ale czy miał zostać trzecim właścicielem ???? :/ . Na to sobie pozwalacie?! Pieniądze to nie wszystko a w końcu przestanie się to opłacać i zaczniecie dopłacać i skończy się to w sądzie. Panie t. prosze pamiętać, że nie pracuje pan w cyrku, ludzie nie czytają w myslach. A przede wszystkim ludzie to nie bydło które się batem pogania, aż padnie. Znęcanie się i jak to t. nazywa dociążanie pracowników ....... no cóż już wiem, że KODEKS PRACY jest panu obcy (właściciele zajrzyjcie co wam wolno) ale wiem, że coraz blizszy jest panu Kodeks Karny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie może on podzielić losów poprzednika bo wyszło by na jaw że szefostwo się myli a to jest niedopuszczalne(jak w Polsce pracodawca może się mylić). A propo PANA DYREKTORA na samo wejście do salonu potrafi powiedzieć że ustawienie kanap i meblościanek jest złe i brzydkie (jak potrafi lepiej ustawić to niech to zrobi)Same pisanie głupich raportów kto co zrobilł ile przeniósł i gdzie był jest jest jedną wielką żenadą(w więzieniach nawet tak nie raportuje się ludzi )nie bierze pod uwagę że ludzie którzy pozostali jeszcze w Jaworze gonią ostatkiem sił ale z drugiej strony może poprostu chce żeby ci co zostali sami odeszli!!!! .Jeszcze trochę a zostaniemy wyrzuceni z firmy za to że jesteśmy za mało wydajni ,tak jakby o wydajności wiedział ktoś kto nie miał do czynienia z pracą fizyczną> Tylko my fizole wiemy ile waży głupia kanapa jak trzeba ją przenieśc w łapach przez cały sklep i ile to czasu zajmuje.Podobno lekarstwem na wszystkie problemy firmy jest zmiana pracowników na nowych(starych rzekomo zabija rutyna) tylko że nowego pracownika najpierw trzeba dobrze wyszkolić,a na to trzeba czasu chyba że "nowy pracownik "pracował gdześ wcześniej z meblami ale wtedy już nie jest nowym pracownikiem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie turek jak pan chce aby ludzie Pana szanowali to ich również trzeba szanować.Niestety straszeniem nic pan nie zwojuje.Jak narazie to wszyscy się z pana śmieją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Turek poniża ludzi a to jest mobbing i ja już zbieram na to dowody, nagrania i "ważne" maile.W odpowiednim czasie to wykorzystam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam dość Pana Turka i jego p.....nej pracy w Jaworze i jego mentalnej obecności w moim domu . Człowiek znęca się nad ludzmi . Cieszę się , że wreszcie ktoś myśli , że tak dalej być nie może. Oczywiście też zbieram dowody na mobing przez tego człowieka, na łamanie praw pracowników . Jestem w kontakcie z inspektorem pracy i nie odpuszczę a skończy się to wszystko doniesieniem do prokuratury i taką opinie zrobie Panu ze w promilu 600 km nie znajdzie pracy ,żebym miała pójść do telewizji to zrobię to. Zbiorę ludzi którzy poswiadczą co on robi. Na głowie stanę , żeby poczuł jak się czują wszyscy pracownicy z którymi miał doczynienia - poza jego lizusami i donosicielami. A swoją drogą jak ci "ludzie " mogą na siebie patrzeć.!!!!?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'Dobry Duch Jawora "Gramy wszyscy w jednej drużynie pamiętajcie o tym!'" Tak Dobry Duchu Jawora czy też panie Turku gramy wszyscy w jednej drużynie,ale to chyba pan o tym zapomniał. "Ludźmi trzeba umiejętnie kierować tak by wydobyć ich wszelkie zalety" Niestety po kilkumiesięcznej pana pracy u nas widać że ma pan ogromny problem w umiejętnym kierowaniu ludźmi.Pomiędzy rygorem a mobbingiem jest niewielka granica którą pan niestety już przekroczył.Próby zaimponowania szefom i komunistyczny wychów wzięły górę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten typ jest jak widac malo wytrawnym menagerem,nie dajacym rady z "gromadką"ludzików(wszystkich pozdrawiam)a ta panna- porazka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...